ZÁKLADY AROMATERAPIE A CELOSTNÁ AROMAMASÁŽ


Asociácia slovenskej aromaterapeutickej spoločnosti si Vám dovoľuje v roku 2023 priniesť prvú pozvánku na organizovaný 3 dňový kurz „ Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“  v novo otvorenom AROMA CENTRE v Trenčíne.

„Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“ je ideálny kurz aromaterapie, ktorý odporúčame profesionálom ale aj laikom zaujímajúcim sa o starostlivosť telesného a duševného zdravia s  celostným pohľadom. Informácie, ktoré sa dozviete na tomto kurzu, majú presah do všetkých oblastí života.

V kurzu, ktorý pre Vás pripravujeme, Vám ponúkame dostatočný priestor na získanie základných  vedomostí o aromaterapií, ako vytvoriť výnimočný zážitok  s vôňami a celé to spojiť do aromamasáže.

Pod vedením medzinárodnej lektorky Renáty Helískovej  sa naučíte  ako sa orientovať v esenciálnych a rastlinných olejoch, ako ich môžete  kombinovať a tým získať maximálny účinok v rámci celostnej  aromamasáže. Naučíte sa ako zaradiť do aromamasáže  hydroláty a kvetové esencie a spoznáte čaro vykurovadiel.

Celostná aromamasáž účinne pracuje s vôňami rastlín a je ucelenou kombináciou niekoľkých masážnych postupov a technik.

Týmto kurzom pre Vás prinášame inšpiráciu  k prepojeniu  aromaterapie a dotykov.

Kurz „Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“ pod vedením Renáty Helískovej bude prebiehať v obmedzenom počte  účastníkov.

Po ukončení kurzu „Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“ dostanete certifikát o jeho absolvovaní.

Ak máte otázky ku  kurzu „Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“ tak nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.  Radi Vám o kurze poskytneme všetky detaily.


Začiatok :
piatok 17.03.2023 od 15:00 do 19:00 hod
sobota 18.03.2023 od 9:00 hod do 16:00
nedeľa 19.03.2023 od 9:00 hod do 15:30

Pomôcky : zošiť, pero, pohodlné oblečenie a dobrú náladu

Prihláška :   záujem o absolvovanie kurzu nám zašlite na e-mail adresu : info@aroma-terapia.sk alebo do správy .

Cena kurzu 159,00 €

Informácie k úhrade : V prípade  záujmu o kurz uhraďte čiastku organizátorovi kurzu ASAS, n.o.
účet : TATRA BANKA , a.s. , SK 54 1100 0000 0029 4201 9329 , KS :0308 , VS: 19032023
Poznámka : Kurz „Základy aromaterapie a celostná aromamasáž“ je možno individuálne pripraviť  podľa požiadaviek pre uzavreté skupiny alebo pre firmy.