AROMATERAPIA – ZÁKLADNÉ ESENCIÁLNE OLEJE


V roku 2023 si pre Vás Asociácia slovenskej aromaterapeutickej spoločnosti pripravila celú sériu workshopov a kurzov, ktoré Vám ukážu Aromaterapiu z rôznych pohľadov.  Prinesieme Vám v tomto roku témy ktoré sme pre Vás vybrali ale veľmi radi Vám budeme prinášať odpovede na témy, ktoré zaujímajú Vás.

Workshop je plánovaný ako celodenné stretnutie rozdelené na dve časti. 

Na workshope „ Aromaterapia a základné esenciálne oleje“ začneme teoretickou časťou  – základnými informáciami o aromaterapií a esenciálnych olejoch. Čo sú esenciálne oleje? Ako môžete používať esenciálne oleje? S ktorými esenciálnymi olejmi by ste mohli začať?

V druhej časti si budete môcť v praxi overiť svoje vedomosti a vyrobíte si  osobne produkty pre Vaše potešenie.

Pozývame vás na náš prvý workshop v tomto roku, aby ste sa dozvedeli základy a potom sa k nám môžete pripojiť na ďalších stretnutiach  pri ďalším témach  od výberu vysoko kvalitných esenciálnych olejov, cez bezpečnosť esenciálnych olejov až po ich používanie v našich etapách života, životných udalostiach a nezabudneme ani na bylinky ako také.


Pomôcky : zošiť, pero, pohodlné oblečenie a dobrú náladu 

Prihláška :   záujem o absolvovanie kurzu nám zašlite na e-mail adresu : info@aroma-terapia.sk alebo do správy .

Cena kurzu 50,00 €

Informácie k úhrade : V prípade  záujmu o kurz uhraďte čiastku organizátorovi kurzu ASAS, n.o. 

účet : TATRA BANKA , a.s. , SK 54 1100 0000 0029 4201 9329 , KS :0308 , VS: 19032023

Poznámka : Kurz „ Aromaterapia a základné esenciálne oleje“ je možno individuálne pripraviť  podľa požiadaviek pre uzavreté skupiny alebo pre firmy.